دستگاه تفت و شورکن خشکبار

دستگاه تفت و شورکن خشکبار صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

دستگاه تفت و شورکن خشکبار


دستگاه تفت و شورکن خشکبار یکی از دستگاههای تولیدی شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادر کننده ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی میباشد.

برای بودادن یا پختن آجیل خام(پسته – بادام- فندوق- بادام زمینی- تخمه آفتابگردان- تخمه کدو-تخمه ژاپنی- و…) از دستگاه تفت و شورکن آجیل و خشکبار استفاده می شود.

این دستگاه دارای درام اصلی –کوره – تابلو برق مجزا و تمام اتوماتیک می باشد. جنس درام از جنس استنلس استیل بوده و بوسیله ورقهای مخصوصی به شکل مارپیچی یا حلزونی ساخته میشود که باعث دوران بهتر آجیل داخل مخزن میشود.

حرارت به صورت مستقیم از طریق مشعل به داخل کوره دمیده میشود وبه زیر درام انتقال میباشد.

درام توسط شفت اصلی به حرکت درآمده و همزمان گرما به سطح کلی جنس میرسد و باعث پخته شدن آجیل میگردد. تابلو برق دستگاه دارای دماسنج بوده و درجه حرارت مشعل قابل تنظیم میباشد.

دستگاه در حالت راستگرد در حال تفت دادن و در حالت چپ گرد در حال تخلیه قرار میگیرد.

جنس شاسی اصلی این دستگاه از جنس آهن با پوشش رنگ الکترو استاتنیک بوده  و با توجه به حجم درام در مدلهای گوناگون ساخته میشود .

برق مصرفی این دستگاه میتواند برق 220 ولت شهری و یا برق 380 ولت باشد. سوخت اصلی این دستگاه گاز شهری یا گازوئیل میباشد.

دستگاه تقت و شورکن خشکبار

دستگاه تقت و شورکن خشکبار

از این دستگاه برای کارگاههای آجیل پزی- شورکاری – قنادیها –خشکبار فروشیها – کارخانجات تولید خشکبار و.. استفاده میشود. از لوازم جانبی این دستگاه میتوان به بالابر Zبالابر نمک و سرند جلو اشاره کرد .

بالابر Z محصول مورد نظر را به داخل مخزن هدایت میکند و از سوی دیگر بالابر نمک ،نمک مورد نیاز تفت رو به داخل مخزن میبرد. برای جداسازی نمک حاصل از تفت از دستگاه سرند جلو استفاده میشود.

دستگاه تفت و شورکن خشکبار دارای 18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش میباشد و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش توسط تکنسین های شرکت صنعت کاران متحد انجام میپذیرد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه تفت و شورکن می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

982634763326-8+          982634714964-6+             989128402270+

Email:sanatkarancompany@gmail.com

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com