دستگاه خشک کن با باد گرم خشکبار

دستگاه خشک کن با باد گرم خشکبار صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

خشک کن با باد گرم خشکبار


دستگاه خشک کن با بادگرم یکی از دستگاههای خط تفت و شورکن آجیل ساخت شرکت صنعت کاران متحد طراح،سازنده و صادرکننده ماشین آلات فرآوری و بسته بندی موادغذایی میباشد.

این دستگاه بعد از دستگاه میکسر طعم یا لووک قرار گرفته و اساس کار آن به این صورت است که رطوبت حاصل از طعم زنی به آجیل را با استفاده از حرارت گرفته و آجیل را آماده بسته بندی کردن مینماید.

این دستگاه شامل کوره مولد گرما که با عایق پشم سنگ عایق بندی شده است و با استفاده از مشعل گازسوز گرمای مورد نیاز را برای خشک کردن تولید مینماید.  سرند 3 متری دارای سیستم ویبراتوری برای ویبره کردن محصول در هنگام خشک شدن  میباشد.

سوخت مصرفی دستگاه گاز شهری بوده و در موارد ضرور به گازوئیل هم قابل تبدیل میباشد . دارای الکترو موتور برای ویبره کردن سرند- فن دمنده برای انتقال گرما به زیر سرند میباشد. برق مصرفی دستگاه 380 ولت و در مواقعی 220 ولت میباشد.

دستگاه خشک کن با باد گرم

                                        خشک با باد گرم

جنس شاسی دستگاه از نوع آهن با پوشش رنگ الکترواستاتیک میباشدکه از لحاظ دوام دارای مقاومت خوبی در برابر زنگ زدگی میباشد.

البته این دستگاه را متیوان به شکل تمام استنلس استیل نیز تولید نمود. از این دستگاه برای زدودن رطوبت از انواع آجیل(تخمه- پسته- فندوق- بادام- تخمه- تخمه کدو- تخمه آفتابگردان- بادام زمینی)استفاده میشود. طول این دستگاه 4 متر-عرض 1متر-ارتفاع 1.10 میباشد.

سرعت کارکرد این دستگاه حدود 200 کیلوگرم در ساعت میباشد. از این دستگاه برای خشک کردن مواد گرانولی دیگر که دارای رطوبت میباشند هم مفید است و میتوان از آن استفاده کرد.

از این دستگاه در کارگاههای شورکاری- آجیل پزی- فرآوری آجیل- تخمه پزی- شورکردن و… استفاده میشود. دستگاه خشک کن با باد گرم دارای 18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش میباشد. کلیه مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل توسط متخصصین شرکت صنعت کاران متحد انجام میگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه ذکر شده ، می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

982634763326-8+          982634714964-6+             989128402270+

Email:sanatkarancompany@gmail.com

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com