دستگاه آسیاب پروانه ای پودریجات

دستگاه آسیاب پروانه ای پودریجات صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

دستگاه آسیاب پروانه ای پودریجات


یکی از دستگاههای موجود در خط بسته بندی پودریجات ساخت شرکت صنعت کاران متحد دستگاه آسیاب پروانه ای پودریجات می باشد.

آسیاب کردن از قدیم الایام با آسیابهای سنگی و سایشی مرسوم بوده و بیشتر برای آسیاب مواد سخت همچون ادویه جات –غلات و… استفاده شده است.

دستگاههایی که با نیروی باد یا جریان آب کار میکردند و در مقیاس کوچک با نیروی انسانی یا حیوانات از این آسیابها برای خرد کردن انواع مواد استفاده می شد.

امروزه آسیابهای صنعتی با توان و قدرت بالاتر برای آسیاب کردن انواع مواد (پودریجاتادویه جات – غلات –چایی –دمنوش های گیاهی-گیاهان دارویی- شکر- نمک و..) استفاده میشود.

این دستگاه دارای یک مخزن اصلی و  تیغه های پروانه ای شکل است  که به صورت دوار درون محفظه مخصوصی به گردش درمی آیند و باعث خرد شدن مواد داخل آن میگردند، داخل محفظه از توریهای مشبک فلزی با اندازه سوراخهای مختلف استفاده شده که میتوان مقدار خرد کردن هر ماده ای را بوسیله آنها تنظیم کرد به این معنی که میتوان درصد پودر کردن یا آرد کردن محصول مورد نظر را به مقدار دلخواه تعیین کرد.

دستگاه آسیاب پروانه ای پودریجات

دستگاه آسیاب پروانه ای پودریجات

جنس بدنه دستگاه از آهن با پوشش رنگ الکترواستاتیک است  ودارای یک الکترو موتور برای چرخش پروانه ها میباشد.

برق مصرفی دستگاه 220 ولت یا 380 ولت میباشد. از این آسیاب ها برای خرد کردن(فلفل- سماق– فلفل قرمز- فلفل سبز- فلفل سیاه- زیره-زردچوبه – دارچین-  شکر- نمک – نشاسته-گندم- جو-بلغور- ذرت –ارزن – هل- گیاهان دارویی -و…) استفاده میگردد.

از این دستگاه در کارگاههای تولید و بسته بندی ادویه جات- عطاریها- قنادیها و شیرینی پزی ها- نانوایی های پخت نان سنتی و… استفاده میشود.

این دستگاه دارای 18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش است .نصب و راه اندازی توسط متخصصین شرکت صنعت کاران متحد طراح،سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی صورت میگیرد.

982634763326-8+          982634714964-6+             989128402270+

Email:sanatkarancompany@gmail.com

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com