دستگاه میکسربلندر پودریجات

دستگاه میکسربلندر پودریجات صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

دستگاه میکسر بلندر پودریجات یا مخلوط کن مواد پودری یکی از دستگاههای ساخت شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده وصادرکننده ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی میباشد.

کاربرد این دستگاه در موارد گوناگون همچون مخلوط کردن مواد پودری انواع آردها – انواع پودرهای – خوراکی -غذایی -شیمیایی -شوینده -انواع خاکهای صنعتی و غیر صنعتی و در خطوط تولید و بسته بندی مواد غذایی، ادویه جات – چای -شکر – نمک -قهوه -کافی میکس -کاکائو و… در خطوط تولید انواع پودرهای شوینده – پودرهای شیمیایی انواع مواد گرانولی -انواع کودها و… استفاده میشود.

دارای مخزن تمام استنلس استیل -شفت مرکزی – دریچه تخلیه اتوامتیک – تابلو برق مجزا – دارای سیستم کنترل دور موتور – سیستم طعم پاش یا اسانس پاش مایع یا پودر میباشد. این نمونه دستگاه دردو مدل ریبونی و مدل پدلی طراحی و ساخت میگردد.

در مدل ریبونی دستگاه دارای پره های دایره ای شکل نامنظم است که به دورشفت مرکزی اتصال داده شده و باعث مخلوط شدن یکنواخت محصول در همه جهات میشود.

در مدل پدلی  به جای پره های دایره ای شکل از تعدادی پدل که حالت پارویی دارد استفاده میشود که به طرز خاصی و با زاویه های مختلف ساخته میشوند و باعث میشوند که محصول در همه جهات به خوبی و با یکنواختی مخلوط شود.

مخلوط کردن مواد پودری

                                                           ادویه جات

سیستم های طعم پاش یا اسانس پاش از سیستم های مکمل این دستگاه به شمار می آید و در مواردی که بخواهیم در هنگام مخلوط کردن مواد مورد نظر داخل مخزن اصلی افزودنی های به محصول اضافه کنیم از این سیستم ها استفاده میشود.

میکسر بلندر براساس گنجایش حجم در مدلهای مختلف با ظرفیتهای گوناگون ساخته میشود،مشتری میتواند براساس نیز خود این دستگاه را در حجم های گوناگون سفارش بدهد.

این دستگاه دارای 18ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش بوده و کلیه مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل توسط متخصصین شرکت صنعت کاران متحد انجام میپذیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه میکسربلندر پودریجات  می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

982634763326-8+          982634714964-6+             989128402270+

Email:sanatkarancompany@gmail.com

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com