دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت پودری

دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت پودری صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت پودری


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بحث رقابت در صنایغ غذایی باعث شده است که کارخانجات تولیدی مواد غذایی به فکر بسته بندی کردن محصولات خود با شیوه های جدید و اشکال مختلف بیفتند.

شکل و نوع بسته بندی مواد غذایی تاثیر بسیار مهمی در انتخاب مشتری و خرید آن محصول را ایفا میکند از این رو شاهد هستیم که بسته بندی های جدیدی به بازار عرضه میگردد. دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت پودری یکی از این نوع بسته بندیها می باشد.

دستگاه بسته بندی چهارطرف دوخت پودری ساخت شرکت صنعت کاران متحد طراح،سازنده وصادرکننده انواع ماشین آلات صنایع غذایی میباشد.

این دستگاه برای بسته بندی انواع مواد پودری و ادویه جات (زردچوبه-دارچین- ادویه کاری- فلفلسماق– پودر کیک- آردنخودچی- سبوس گندم- آردسفید-پودرسوخاری و…)داخل بسته های سلفونی به شکل چهارطرف دوخت میباشد.

این نوع بسته بندی ظاهر زیبایی را به محصول میدهد و یکی از جدیدترین روشهای بسته بندی مواد غذایی در کشور میباشد.

این دستگاه دارای لوله یقه مخصوص بوده و مجهز به سیستم برنامه نویسی PLC- نمایشگر تمام لمسی با کاربری راحت و آسان برای اپراتور منوی چهار زبانه (فارسی-انگلیسی- روسی- عربی) میباشد.

عملکرد دستگاه به صورت ماردونی بوده و دارای یک قیف اصلی و ماردون مرکزی میباشد. برای انتقال مواد پودری مورد نظر به داخل قیف دستگاه از دستگاه بالابر پودری یا حلزونی ماردونی استفاده میشود.

این دستگاه توانایی بسته بندی کردن در اوزان 20 گرم تا 1000 گرم به صورت تمام اتوماتیک را دارا میباشد. از سیستم تاریخ زن حرارتی برای درج مشخصات محصول (تاریخ تولید-تاریخ انقضاء-وزن- گرم- سری ساخت و…) روی بسته استفاده کرد.

از دستگاه نوار نقاله جلو بسته بندی برای انتقال بسته ها از زیر دستگاه به بالا استفاده میشود.

این دستگاه دارای18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس ازفروش می باشد کلیه مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل توسط متخصصین شرکت صنعت کاران متحد صورت میپذیرد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه بسته 4 طرف دوخت پودری می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

982634763326-8+          982634714964-6+             989128402270+

Email:sanatkarancompany@gmail.com

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com