دستگاه بسته بندی میوه خشک

دستگاه بسته بندی میوه خشک صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

دستگاه بسته بندی میوه خشک

میوه خشک یا چیپس میوه یکی از محصولات با ارزش غذایی بالا و دارای ویتامین های زیادی میباشد. تولید میوه خشک یکی از راههای استفاده از میوه های با کیفیت پایین و جلوگیری از به هدر رفتن آنها میباشد. تولید میوه خشک با کیفیت یکی از راههای دستیابی به بازارهای جهانی میباشد،

بر این اساس  شرکت صنعت کاران متحد بعنوان طراح ،سازنده و صادر کننده ماشین آلات شستشو میوه – اسلایس کردنخشک کردن و بسته بندی کردن این محصول با استفاده از تکنولوژی روز دستگاههای متنوعی براساس ظرفیت و سرعت بسته بندی تولید میکند .

دستگاه بسته بندی میوه خشک

                                         بسته بندی میوه خشک

 

دستگاههای بسته بندی میوه وسبزیجات خشک به دو دسته تقسیم میشوند: دستگاههای بسته بندی در اوزان زیر یک کیلوگرم و دستگاههای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو گرم که هر کدام از این دستگاهها بنا به ظرفیت تولید و سرعت بسته بندی در دقیقه به مدلهای مختلفی تقسیم میشوند.

دستگاههای بسته بندی توزین دار شامل( دستگاههای بسته بندی تک توزین- دو توزینچهار توزینده توزینچهارده توزین ) برای بسته بندی انواع  مواد گرانولی  میوه و سبزی خشک -حبوبات-خشکبار- قند –شکر- نمک- چایبرنج– غلات – چیپس و پفک و پاپ کرن به صورت تمام اتوماتیک از 20 گرم تا یک کیلو گرم استفاده میشود . با این دستگاه میتوان بسته های (100-200-300-400-700-900و1000 گرمی ) تولید کرد.

برای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو از دستگاههای کیسه یا کارتن پرکن استفاده میشود با استفاده از این دستگاه میتوان بسته بندی هایی در اوزان (2-5-10-15-20-30-50) کیلو گرم تولید کرد. برای پرکردن کیسه های برنج و حبوبات و …. در این اوزان مناسب میباشد.

کلیه دستگاههای بسته بندی مجهز به سیستم PLC-تاچ اسکرین لمسی و منوی چهارزبانه میباشند. کلیه دستگاهها شامل 18ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش میباشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه بسته بندی میوه خشک می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

982634763326-8+          982634714964-6+             989128402270+

Email:sanatkarancompany@gmail.com

 

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com