دستگاه بسته بندی قند و شکر

دستگاه بسته بندی قند و شکر صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

دستگاه بسته بندی قند و شکر

قند یک محصول مهم تولیدی در ایران میباشد. قند بعنوان یک طعم د هنده شیرین همواره در کنار چای یکی از نوشیدنی های مورد علاقه ما ایرانیان میباشد.

قند به دو روش تولید قند پختی از چغندرقند یا نیشکر و روش پرسی تولید قند از شکر تولید میگردد. تعداد کارخانجات بزرگ تولیدی قند در کشور گواهی بر با اهمیت بودن این محصول میباشد و سهم بزرگی از بازار مواد غذایی ما را تحت تاثیر خود قرار داده است. در همین زمینه ماشین آلات تولید قند- قند خردکن – بسته بندی قند در اوزان زیر یک کیلو گرم و اوزان بالاتر از یک کیلو گرم به صورت کارتنی و کیسه ای سهم بسزایی در رونق تولید این محصول دارا میباشد.

دستگاه بسته بندی قند و شکر

بسته بندی قند

شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات صنایع غذایی  سازنده تخصصی دستگاههای تولید قندقند خردکن – دستگاههای بسته بندی (تک توزین-دو توزین- چهارتوزین- ده توزین) و انواع دستگاههای کارتن پرکن- کیسه پرکن میباشد.

دستگاههای بسته بندی توزین دار شامل( دستگاههای بسته بندی تک توزین- دو توزین- چهار توزین- ده توزین- چهارده توزین ) برای بسته بندی انواع  مواد گرانولی حبوبات-خشکبار- قند –شکر- نمک- چای– برنج- غلات – چیپس و پفک و پاپ کرن به صورت تمام اتوماتیک از 20 گرم تا یک کیلو گرم استفاده میشود . با این دستگاه میتوان بسته های (100-200-300-400-700-900و1000 گرمی ) تولید کرد.

برای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو از دستگاههای کیسه یا کارتن پرکن استفاده میشود با استفاده از این دستگاه میتوان بسته بندیهایی در اوزان (2-5-10-15-20-30-50) کیلو گرم تولید کرد. برای پرکردن کیسه های برنج و حبوبات و …. در این اوزان مناسب میباشد.

کلیه دستگاههای بسته بندی مجهز به سیستم PLC-تاچ اسکرین لمسی و منوی چهارزبانه میباشند. کلیه دستگاهها شامل 18ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش میباشند.

نمونه دستگاه های تولید قند

دستگاه تولید قند پرسی

خط تولید قند کله پرسی

قند کله

دستگاه تولید قند شمشی پرسی 

دستگاه بسته بندی قند و شکر

بسته بندی قند و شکر

دستگاه تولید قند حبه روتاری

دستگاه بسته بندی قند و شکر

بسته بندی قند حبه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه بسته بندی قند و شکر می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

982634763326-8+          982634714964-6+             989128402270+

Email:sanatkarancompany@gmail.com

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com