دستگاه سورتینگ میوه

دستگاه سورتینگ میوه صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

دستگاه سورتینگ میوه 


یکی از محصولات تولیدی شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادر کننده ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی دستگاه سورتینگ میوه میباشد.

این دستگاه در خطوط شستشو و بسته بندی میوه و سبزیجات کاربرد فراوانی داشته و به صورت اتوماتیک میباشد.

برای جداسازی محصول درجه یک و با کیفیت از محصولی که مورد استقبال بازار نمیباشد و از نظر سایز و اندازه مشتری پسند نیست  از این دستگاه استفاده میشود.

جنس بدنه دستگاه از نوع استنلس استیل بوده و قابلیت شستشوی تمام اجزای دستگاه را دارا میباشد.

از این دستگاه ها برای سایزبندی (پرتقال- سیب- خیار- گوجه فرنگی- سیب زمینی- خرما– زیتون- گلابی- به- زردآلو- آلو- بادمجان- فلفل دلمه ای- لیمو- نارنج- نارنگی- و….) استفاده میشود.

این دستگاه دارای چند خروجی مختلف میباشد که هر کدام سایزمخصوصی را به شما ارائه میدهد. برق مصرفی دستگاه 380 ولت میباشد که به سفارش مشتری به برق 220 ولت شهری هم قابل تغییر میباشد.

اساس کار این دستگاه درجه بندی از نظر سایز و حجم میوه میباشد.

دارای مدلهای مختلف با اندازه های گوناگون میباشد. سیستم چرخشی دوار در سورتینگ های دوار و سیستم نواری در سورتینگ های نواری مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 

دستگاه سورتینگ میوه

از این دستگاه در کارخانجات تولیدی چیپس میوهبسته بندی میوه –  تولید و بسته بندی خرما- بسته بندی زیتون- بسته بندی مرکبات- سرخانه های مواد غذایی- باغات و مزارع میوه میتوان به شکل انبوه استفاده کرد.

این دستگاه قابل رقابت با نمونه های خارجی میباشد و با کیفیت بالاو کارکرد آسان یکی از محصولات تولیدی شرکت صنعت کاران متحد میباشد که قابلیت صادرات به کشورهای خارجی را دارا میباشد و همچنین تامین بازار داخل  و نیاز کشاورزان را برآورده میسازد.

این دستگاهها دارای 18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش توسط متخصصین شرکت انجام میپذیرد.

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com