دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

بسته بندی مواد غذایی امروزه یکی از اهداف مهم جوامع صنعتی میباشد که نیاز بشر را به مواد غذایی سالم و بهداشتی مرتفع سازد.

برای این منظور از دستگاههای بسته بندی تمام اتوماتیک در کارخانجات مواد غذایی استفاده میشود .

این دستگاهها بنا به نوع بسته بندی در مدلهای گوناگون ساخته میشوند. امروزه برای هر ماده غذایی یک نوع بسته بندی مخصوص تعریف شده که معمولا با همان مدل در بازار عرضه میگردد.

مثلا برای بسته بندی انواع مواد گرانولی ( حبوبات خشکبارقندچایشکرنمکچیپسپفکپاپ کرنسبزی خشکمیوه خشک و….) از دستگاه بسته بندی توزین دار استفاده میشود . دستگاههای بسته بندی توزین دار شامل( تک توزین – دو توزینچهارتوزینده توزین وچهارده توزین ) میباشند.

برای بسته بندی ادویه جات و انواع مواد پودری از دستگاههای بسته بندی پودری استفاده میشود.

برای بسته بندی مواد غذایی داخل قوطی های فلزی – پلاستیکی- پت و… از دستگاه قوطی پرکن استفاده میشود. برای بسته بندی در اوزان بالای یک کیلو داخل کارتن-گونی و… از دستگاه بسته بندی کارتن پرکن یا کیسه پرکن استفاده میشود.

برای بسته بندی تک عددی از دستگاههای بسته بندی افقی  استفاده میشود.

این دستگاهها به صورت تمام اتوماتیک هستند سیستم عملکرد آنها الکترومکانیک- پنوماتیک میباشد. برق مصرفی این دستگاهها معمولا 380 ولت میباشد و در مواقعی با برق 220 ولت هم ساخته میشوند. این دستگاهها مجهز به سیستم برنامه نویسی پی ال سی بوده و تمام عملکرد دستگاه از طریق صفحه نمایشگر لمسی و منوی چهار زبانه  با کاربری آسان و راحت  در اوزان مختلف کار بسته بندی را انجام میدهند.

شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی  سازنده  مدلهای گوناگون دستگاههای بسته بندی میباشد.

این شرکت با راه اندازی بیش از 700 کارخانه داخل ایران و صادرات به 20 کشوردنیا گام مهمی را در عرصه تولید این ماشین آلات برداشته و محصول ایرانی با کیفیت را به بازارهای جهانی معرفی کرده است.

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com