سرخ کن سبزیجات

سرخ کن سبزیجات صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

سرخ کن سبزیجات SKM-414


دستگاه سرخ کن سبزیجات یکی از محصولات تولیدی شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادر کننده انواع ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی میباشد.

امروزه با توجه به گسترش زندگی شهر نشینی و نیاز به مواد غذایی آماده و دسترسی سریع و آسان به آن موجب شده است که انواع غذاههای آماده و قابل طبخ سریع بیش از بیش در بازار دیده شود.

سبزیجات سرخ شده و آماده یکی از این موارد میباشد که برای بسیاری از کسانی که میخواهند غذاهایی با ترکیب سبزیجات طبخ کنند دارای اهمیت فراوان میباشد، در همین راستا در اکثر کارگاههای تولیدی و بسته بندی سبزیجات همچنین رستورانها ، غذاخوریها- فست فودها و…  از این نوع دستگاهها استفاده میشود.

این دستگاه دارای مخزن اصلی سرخ کن- مشعل حرارتی- هم زن اتوماتیک میباشد.

برای سرخ کردن انواع سبزیجات – پیاز- سیب زمینی وسبزیجات خورشتی و.. استفاده میشود . جنس بدنه آن استنلس استیل میباشد و شاسی اصلی آن از نوع آهن با رنگ الکترواستاتیک کوره ای میباشد.

این دستگاه با حجم مخزن با سایز متفاوت در ابعاد گوناگون با ظرفیتهای مختلف ساخته میشود.  نوع سوخت مصرفی دستگاه گاز شهری بوده و دارای الکترو موتور برای قسمت هم زن میباشد که با برق 220 ولت شهری کارمیکند.

مخزن اصلی دستگاه قابلیت شستشو با آب را دارد ومیتوان بعد از عمیلیت سرخ کردن مخزن دستگاه را شستشو داد و برای مراحل بعدی آماده کرد.

کارکرد آسان و راحت از دیگر مزیتهای این دستگاه  میباشد که تعداد زیادی ازکسانی که میخواهند کسب و کار خانگی کوچکی را آغاز کنند از این دستگاه استقبال نموده اند.

این دستگاه دارای 18 ماه گارانتی و 20 یال خدمات پس از فروش میباشد کلیه مراحل نصب و راه اندازی و آموزش کار کردن با دستگاه توسط متخصصین شرکت صنعت کاران متحد در محل نصب دستگاه انجام میگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه سرخ کن سبزیجات می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

982634763326-8+          982634714964-6+             989128402270+

Email:sanatkarancompany@gmail.com

 

 

 

دستگاه سرخ کن سبزیجات SKM-414
ابعاد دستگاه 150*110*200
برق مورد نیاز سه فاز/تک فاز
توان برق مصرفی 1 کیلو وات
وزن دستگاه 200 کیلو گرم

 

 

 

 

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com