صنعت قارچ

صنعت قارچ صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

نوگرایی و تنوع طلبی در ذات خلقت نهاده شده است. باتغییرات نگرش درسطح جهانی نسبت به مصرف مواد غذایی، صنعت قارچ نیز جزو رویکردهای نوین تولید کنندگان قرارگرفته است.از این رو اطلاعاتی درباره صنعت قارچ  تقدیم میگردد.

بسته بندی

دستاگاه ایکس

جدای از زیبایی صنعت قارچ وجود پارامترهای متنوع و مطبوع مورد نیاز جهت تولید و فرآوری محصول در زمینه این صنعت در کشور که از 13 اقلیم 11 اقلیم را به خود اختصاص داده است، صنعت قارچ با در نظر گرفتن مؤلفه هایی حقیقی همچون مواد اولیه ارزان قیمت ، نیروی انسانی متخصص و غیر متخصص، سوخت ارزان قیمت، سهولت و امکان صادرات ، وجود بازارهای مطلوب و……….. این صنعت را به صنعتی برتر تبدیل نموده است. اگرچه هنوز بر محصولات قارچ مطالعه و پرداخت کافی صورت نگرفته وناشناخته باقی مانده است.

از این رو شرکت صنعت کاران متحد درخشان براین باور است تا با توجه به نیاز روز افزون و پتانسیل بالای کشور در جهت پیشرفت همه جانبه در صنعت بر این مهم ، “صنعت قارچ” و توسعه هرچه بیشتراین محصول با استفاده ازتکنیک­های جدید متمرکز گردیده تا کشورمان “ایران” نیز در کنار کشورهایی همچون “هلند” که از جمله بزرگترین صادر­کنندگان قارچ دکمه­­­­ای در دنیا می­باشد جایگاه خاص خویش را باز نموده و سهم عمده­ای از بازار های جهانی را به خود اختصاص  می­دهد.

همچنین علاوه بر سود­دهی مناسب و بازده خوب این صنعت در چند سال اخیر و گسترش آن در سراسر کشور از جمله آذربایجان و بازار پسند بودن قارچ دکمه­ای سفید که یکی از محصولات باغبانی­ست که پوشش محافظی نداشته و مستعد فساد است، روش های مختلفی چون خشک ­کردن، منجمد ­کردن، نگهداری در مایعات، و کنسرو کردن جهت حفظ ارزش غذایی آن ابداع گردیده است.

بنابر این بسته­ بندی به روش اتمسفر اصلاح شده MAP  روش جدیدی ست که توسط تولیدکنند­گان جهت افزایش ماندگاری تازه خوراکی استفاده می­گردد.

شرکت صنعت کاران متحد درخشان خرسند است که با بهره گیری ازاین تکنولوژی در دستیابی به این مهم و به روز آوری در صنعت قارچ  و فراهم آوردن رضایت تولیدکنندگان و آبادانی ایران عزیزمان سهم کوچکی را بر عهده دارد.

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com