بالابر Z

بالابر Z صنعت کاران متحد تولید کننده ماشین الات بسته بندی، دستگاه بسته بندی sanatkaranco.ir

دستگاه  بالابر Z

در تولید مواد غذایی ، یکی از مهمترین عواملی که حایز اهمیت فراوان می باشد. یکی از مهمترین ماشین آلات در خطوط سورت و بسته بندی حبوبات و خشکبار ، دستگاه بالابر Z می باشد که به لحاظ کارآیی و نحوه ی عملکرد شباهت بسیار زیادی به دستگاه بالابر کاسه ای در خط تولید و بسته بندی حبوبات دارد اما با تفاوتهای فراوانی  ، انتقال مواد اولیه را در خطوط صنایع غذایی انجام میدهد.

دستگاه Z بالابر   دارای قسمتهای مختلف می باشد.اولین قسمت در خط تولید و بسته بندی حبوبات و خشکبار ، قسمت مخزن ذخیره سازی و کنترل سطح می باشد که در این سیستم برای پشتبانی ماشین آلات بسته بندی و حتی در سایر ماشین آلات مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت صنعت کاران متحد به عنوان طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات صنایع غذایی و آشامیدنی ، دستگاه بالابر Z  را در ارتفاع های مختلف تولید می نماید.

مکانیزم عملکردی در این دتسگاه به این صورت میباشد که در ابتدا مواد اولیه وارد قسمت مخزن ذخیره سازی گردیده و سپس از طریق سیستم کنترل سطح ، وارد پیاله های پلی آمید می گردد.

این کاسه ها بصورت به هم پیوسته انتقال مواد اولیه را به دستگاه بعدی انجام میدهند.

دستگاه بالابر Z ساخت شرکت صنعت کاران متحد ، شامل قسمت ورودی و خروجی می باشد که پس از طی فرآیند جابجایی ، مواد اولیه از سیستم خارج میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه  می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

982634763326-8+          982634714964-6+             989128402270+

Zنقشه بالابر

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

sanatkarancompany@gmail.com